31.10.2021
-
31.10.2021
14:00
-
15:00

Divadlo dětí Karlovy Vary – Jak Lesíčkovi uletěly včely do Bavorského lesa

Představení se odehraje v rámci offscreen programu 25. MFDF Ji.hlava dětem.

CENA
POŘADATEL
Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
TYP AKCE
Divadlo
Pro děti

Lesík, tedy lesní mužíček s čepicí z šišky, se stará o svůj les. Jeho maminka Příroda a táta Les jej vychovali k šetrnému spolužití s jeho nejbližším prostředím a to samé Lesík očekává od dětí. Lesní včelky však z českého lesa chtějí uletět pryč, protože je s ním nešetrně nakládáno. Nakonec vše dobře dopadne. Včelky zůstanou doma, protože Lesík společně s dětmi vše napraví. Nedovolí ani zbytečně kácet, ani nebude zakládat nesmyslné skládky. Obaly nepůjdou do koše, ale roztřídí je podle materiálů, z nichž byly vyrobeny. Dětem také vysvětlí, proč tak činíme a co lze z tříděného odpadu recyklací znovu vyrobit a získat.

Offscreen program se vrací pod dvou letech do jihlavských ulic a je plný všeho, co máte rádi: koncertů, performancí, výstav, divadelních představení, virtuální reality, podcastů a audiodokumentů! Ji.hlava dětem nabídne nabitý program pro ty nejmenší i trochu větší. Na své si přijdou všichni! Těšíme se na vás!

Festivalová akreditace umožňuje vstup na veškerý offscreen program zdarma. Vstupenky na zpoplatněný offscreen program pro neakreditované (120–150 Kč) bude možné zakoupit přímo na místech konání před začátkem představení.

KOUPIT VSTUPENKU
No items found.
No items found.