29.10.2021
-
29.10.2021
14:00
-
15:00

Divadlo Toy Machine - David a Goliáš neboli kabinet obrů

Představení se odehraje v rámci offscreen programu 25. MFDF Ji.hlava dětem.

CENA
POŘADATEL
Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
TYP AKCE
Divadlo
Pro děti

Obři se mohou skrývat v nejmenším jednotlivci, v jeho obří odvaze. Tak to bylo i s Jankem Fazolkou. O velikosti fazole, poradí si s drakem a má sílu jako stádo volů.
Obrovitost se může skrývat v síle skupiny, třebaže se jedná o ty nejmenší. Obr Valibuk přemůže medvěda, porazí sedláka i ledovou obryni, ale dokáže se vyrovnat i se včeličkami?
David a Goliáš nás přesvědčí o tom, že někdy se obr skrývá i v nás obyčejných lidech a nemusí to být jen v pohádkách. Občas se stane, že velcí, co mají velká ramena a velký nos, přestanou ty malé vidět. David a jiní si to nechtěli nechat líbit.

Offscreen program se vrací pod dvou letech do jihlavských ulic a je plný všeho, co máte rádi: koncertů, performancí, výstav, divadelních představení, virtuální reality, podcastů a audiodokumentů! Ji.hlava dětem nabídne nabitý program pro ty nejmenší i trochu větší. Na své si přijdou všichni! Těšíme se na vás!

Festivalová akreditace umožňuje vstup na veškerý offscreen program zdarma. Vstupenky na zpoplatněný offscreen program pro neakreditované (120–150 Kč) bude možné zakoupit přímo na místech konání před začátkem představení.

KOUPIT VSTUPENKU
No items found.
No items found.