11.9.2021
-
11.9.2021
11:00
-
17:00

Farma na Sasově otevírá vrata dokořán

Pojďte se podívat jaká zvířata chovají, co pěstují a ochutnejte místní speciality

CENA
Dospělí 100 Kč/ Děti do 15 let zdarma
POŘADATEL
No items found.
TYP AKCE
Pro děti
Gastro

Biofarma Sasov všechny srdečně zve na svůj Biozemědělský den, neboli Den otevřených vrat! K vidění tu budou různorodá hospodářská zvířata, skot a věpříci přeštíci. Prohlédnout si také můžete zelinářskou zahradu a pěstování sasovských melounů. Na místním kolbišti Jezdeckého klubu HIPO Jihlava proběhne bohatý koňský program, ukázka jezdeckých disciplín a také možnost projížděk na koních.

K ochutnání budou naše výrobky oceněné jako Česká biopotravina roku: Bio trhaná paštika z přeštíka (2016, celkový vítěz), Bio dršťková polévka (2015, vítěz v kategorii živočišných produktů) a Kančí biolovečák (2010, celkový vítěz) a další...

Pro děti je na programu také tvoření s Dětským lesním klubem Hájenka, malování na obličej, trampolína, ping pong, trenažéry dojení, lukostřelba, malování kamínků na stánku ROSKA Jihlava, opékání sasovských špekáčků na ohni a vození dětí na koních (cca 13-15 hod. u kolbiště JK HIPO). Po celou dobu se také děti budou moci vyřádit na balících slámy.

Vedle možnosti nákupu místních biopotravin a produktů ve Farmářském obchůdku budete moci také leccos ochutnat. Těšit se můžete na sasovský hovězí guláš, sasovský hovězí biftek, sasovské klobásy, dršťkovou polévku (Biopotravina 2015), bezmasé jídlo ze sasovské biozeleniny paní Sklenářové, sirupy, džemy a další od Ekostatek Vlkaneč. K pití bude mimo jiné bio polotmavé pivo Český granát 11 a jihlavský Ježek.

KOUPIT VSTUPENKU
No items found.
No items found.