23.7.2021
-
23.7.2021
18:00
-
22:00

Hradišťan + Vlasta Redl

V maštali U Šašků v Rantířově bude opět veselo!

CENA
490 Kč
POŘADATEL
No items found.
TYP AKCE
Koncert
Vlasta Redl & Hradišťan

Hradišťan & Jiří Pavlica
je ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní a nezvykle širokým žánrovým záběrem. Houslista a hudební skladatel Jíří Pavlica je uměleckým vedoucím Hradišťanu od roku 1978. Hradišťan je profesionálním tělesem, které programově pracuje zejména s odkazem lidové tradice a jejím filozofickým přesahem. Překračuje hranice hudebních žánrů a spolupracuje s osobnostmi různých kultur celého světa. Mezi kmenové sólisty patří Alice Holubová, Jiří Pavlica a David Burda.

Vlasta Redl
je moravský zpěvák, multiinstrumentalista, studiový hráč, aranžér a producent, který se podílel na více než padesátce studiových alb, z nichž mnohým se dostalo vysokých ocenění, jak po stránce umělecké, tak obchodní.
Jeho tvorbu je těžké žánrově zařadit, neboť pracuje s širokým arzenálem hudebních stylů – od folklóru a folku, přes různé vývojové etapy rocku (folk-rock, jazzrock, art-rock) až po, někdy poměrně složité, kompozičně-aranžérské postupy, pro které se mu od hudebních publicistů dostalo přezdívek Valašský Mozart a Moravský Oldfield.

Jiří Pavlica & Hradišťan  &  Vlasta Redl s kapelou
Spojení těchto dvou předních uměleckých těles má více než dvacet let. Vyprodávalo sály a oslovilo tisíce lidí jedinečným způsobem spojení folku, bigbítu a lidové hudby. Byla to jedna z prvních vlaštovek hudby, které se později začalo říkat „world music“.

Vstupenky na koncert k zakoupení na odkazu níže, nebo tradičně v Hospodě u Tomáše či na místě.

KOUPIT VSTUPENKU
No items found.
No items found.