18.10.2021
-
18.10.2021
19:30
-
21:00

Každá minuta života - projekce s besedou

Centrum dokumentárního filmu zve na projekci nejnovějšího dokumentu od Eriky Hníkové

CENA
100 Kč
POŘADATEL
Centrum dokumentárního filmu
TYP AKCE
Film

Miškovi rodiče už před narozením přemýšleli o tom, jak své dítě jednou budou vést a že ho chtějí co nejlépe připravit pro život. V té době se seznámili s Kamevédou, která s jejich výchovným přesvědčením ladila, nechali se jí inspirovat a pustili se do multirozvojové výchovy.

Od malička mu věnují potřebný čas a pozornost, intenzivně a v rovnováze rozvíjí jeho intelektuální i pohybové schopnosti. Dělají to hravou formou, velmi trpělivě a jejich poctivý přístup je už nyní, v sedmi letech, na Miškovi znát. Chodí na hokej, ve kterém citelně převyšuje své vrstevníky. Věnuje se také tenisu, gymnastice a jako zpestření mnoha dalším sportovním aktivitám. Němčinu ovládá na úrovni mateřského jazyka a domluví se také anglicky.

Dokument Eriky Hníkové „Každá minuta života“ zachycuje okamžiky Miškovy výchovy, způsob organizace času celé rodiny a rodičovský pozitivní přístup.

Besedy po filmu se vzdáleně zúčastní Michal Hanuliak, Miškův tatínek a přijde také Pavel Zacha, tvůrce výchovné filozofie Kamevédy, která se stala inspirací pro Miškovu multirozvojovou výchovu.

KOUPIT VSTUPENKU
No items found.
No items found.