14.10.2021
-
14.10.2021
19:00
-
21:00

NEREZ & LUCIA

Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se vrací na scénu DKO.

CENA
300 Kč
POŘADATEL
DKO Jihlava
TYP AKCE
Koncert


POZOR - ZMĚNA SÁLU

Koncert NEREZ & LUCIA ( čtvrtek 14. října 2021) se uskuteční na malé scéně DKO. Zde neplatí řady a sedadla vyznačená na vstupence. Zaujmout místo můžete libovolně.

Děkujeme za pochopení.

Nerez se po 25 letech vrací na scénu! Zakládající členové legendárních Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se spojili se zpěvačkou Luciou Šoralovou a navázali tak na tvorbu nezapomenutelného uskupení Nerezu z počátku osmdesátých let minulého století (tehdy autorskou dvojici Sázavský – Vřešťál doplnila Zuzana Navarová a několik dalších špičkových hudebníků). Až do roku 1994, kdy skupina v tomto složení ukončila svou činnost, nahrál Nerez řadu alb (Masopust, Na vařený nudli a Ke zdi), která bezpochyby patřila k tomu nejlepšímu, co na hudební scéně osmdesátých a devadesátých let u nás vzniklo.

Loni Nerez se zpěvačkou Luciou Šoralovou natočili album, které obsahuje 12 převážně autorských písní od Zdeňka Vřešťála a Lucie Šoralové, a se zajímavými hostujícími autory (Ondřej Soukup nebo Silvia Kaščáková). Dlouho očekávaná novinka překvapuje žánrovou pestrostí – nahrávka je stylově rozkročená napříč celou Evropou. Společnost Warner Music Czech Republic vydala toto album v únoru 2019. Vydání nového alba skupiny NEREZ & LUCIA „Zlom“ bylo podpořeno masivní reklamní kampaní i několika klipy.  

KOUPIT VSTUPENKU
No items found.
No items found.