2.12.2021
-
2.12.2021
20:00
-
22:00

PARTIČKA NA VZDUCHU

Improvizační show, kterou znáte ze svých obrazovek.

CENA
550 Kč
POŘADATEL
No items found.
TYP AKCE
Divadlo

Skvělá improvizační show tak jak ji všichni známe. Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Marián Čurko, Luděk Staněk nebo Dalibor Gondík vždy všechny rozesmějí.

Oblíbená improvizační show. Celé představení uvádí Luděk Staněk. Kdo ho neznáte, tak jak vám ho představit? Je to prostě ten, co přijde na jeviště jako první.

Mohu vás pozvat i na “Čelovku”, ve které vždy vítězí Michal Bohouš Novotný. Je chytrý, ale ne jako já od přírody, ale on čte, hodně čte a to je jeho výhoda.

Igora můžete poznat v “Reklamaci”. Nezajímá ho, co si koupil, ale řeší svoje osobní problémy a hru to zdržuje.

Pan Mašek alias Michal Suchánek, vyniká v “Překladu pro neslyšící”. Umí rukama neskutečné věci. Třeba umí žonglovat jedním citrónem, ale pozor… oběma rukama.

A pak jsem tu já. Ptala se na mě NASA, jestli někdo může být v hádání tak špatnej jako já. Nechtějí tomu věřit, tak s nimi hádám zatím jen korespondenční formou. Na MS v hádání jsem se umístil jako třetí. Přede mnou bylo pádlo a kůň na šíř. Skvělý úspěch.

A teď k našim hostům, které s námi občas můžete vidět vystupovat. Je to mimozemšťan Kuba Kohák, uřvaný Mirek Etzler, idol žen nad 60 let Jiří Langmajer, Berenika Suchánková, která má prý šikovného fotra a lidská běhna Dalibor Gondík.

Na všechny se těšíme a nebojte…PÁRTY BUDE!!!

KOUPIT VSTUPENKU
No items found.
No items found.