Brána Jihlavy

Ekonom / Finanční ředitel

Hledáme do našeho týmu ekonoma– finančního ředitele se zkušenostmi z veřejného sektoru, kterému však není cizí byznysové strategické myšlení.

Brána Jihlavy, p.o. je novou příspěvkovou organizací Statutárního města Jihlavy s působností v oblasti kultury a cestovním ruchu. Její úkol je podporovat rozvoj v těchto oblastech a profilovat Jihlavu jako významnou destinaci. Organizace bude spravovat městská zařízení a atraktivity (Dům Gustava Mahlera, Brána Matky Boží, Jihlavském podzemí), bude pořádat kulturní akce (Vánoce, Havíření, Sv. Martin…) a společně s dalšími partnery bude spoluvytvářet a propagovat turistickou nabídku města. Široké spektrum aktivit bude klást nároky na ekonomické řízení organizace a zajištění všech požadavků při nakládání s veřejnými prostředky.

Ekonom – finanční ředitel bude zodpovědný zařízení ekonomického oddělení organizace a zajištění komplexní ekonomické agendy organizace. Společně s ředitelem se bude podílet na řízení a rozvoji organizace.

POPIS POZICE

  • Ekonomické řízení organizace (metodické vedení, nastavování cenotvorby a byznys modelů jednotlivých provozů, zajištění externích zdrojů financování, především dotace a sponzoring.)
  • Zajištění ekonomicko-provozních záležitostí provozů organizace, včetně administrace výběrových řízení
  • Vedení kompletní personální, mzdové a účetní agendy organizace
  • Spolupráce na tvorbě směrnic a jiných vnitřních předpisů organizace
  • Reprezentování organizace na jednáních se zřizovatelem organizace, dalšími subjekty auditorskými, daňovými a účetními orgány
  • Reporting a zpracování podkladů a zpráv pro potřeby vedení a zřizovatele organizace

 POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost a zkušenost účetnictví příspěvkových organizací a zákonných norem týkajících se příspěvkových organizací (práce v programu Gordic výhodou)
  • Znalost a zkušenost s fondovým hospodářstvím
  • Praxi při tvorbě rozpočtů a finančních plánů
  • Praxi v oblasti ekonomiky organizace/firmy na odpovídající pozici min. 5 let
  • Spolehlivost a pečlivý přístup k práci
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce napříč odděleními organizace
  • Energickou osobnost, dobré organizační schopnosti a počítačovou způsobilost

NABÍZÍME

  • Práci v energickém a přátelském kolektivu
  • Práce na hlavní pracovní poměr (po prvním roce smlouva na dobu neurčitou)
  • Nástup možný od 11/2021
  • Platové zařazení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,ve znění pozdějších předpisů (předpoklad zařazení do 11. platové třídy), možnost nadtarifních a mimořádných složek platu
  • Pružnou pracovní dobu, možnost částečně „home office“
  • 25 dnů dovolené,
  • 3 dny zdravotního volna („sick days“)
  • Stravenky
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělávání

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis

do 1. řijna 2021 na e-mail: reditel@branajihlavy.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Bližší informace o této pozici poskytne MgA. Jakub Deml, ředitelorganizace.

Kontakt:

Brána Jihlavy, příspěvková organizace

MgA. Jakub Deml
Tel.: +420605138833
reditel@branajihlavy.cz

www.branajihlavy.cz

No items found.